Letní dovolená a prázdniny na Šumavě

Letní měsíce na Šumavě vybízí k využití perfektně připravených cyklo a pěších turistických stezek buď pěšky, na kole nebo motorce.

Kola nebo motorky Vám rádi uschováme do garáže, do které pasuje klíč od pokoje. Můžete sjet řeku Otavu na kanoi nebo raftu, v přilehlé jízdárně sednou do sedla a vyjet na místní překážkovou dráhu nebo přímo do šumavské přírody. Vášniví houbaři mohou vyzkoušet své štěstí ve všudy přítomné Šumavské přírodě a rybáři v řece Otavě nebo rybníku ve Velharticích.

Kdo bude chtít zůstat na hotelu má k dispozici zahradni sprchu, lehátka, ohniště nebo gril, restauraci s terasou a děti můžou skotačit na našem dětském hřišti.

V případě špatného počasí můžete navštívit různé památky (sklárny, muzea, hrady, zámky, zříceniny, aquapark) nebo si zajít do kryté jízdarny hned u hotelu. Na nedalekém kurtu si můžete zahrát tenis, nohejbal či pétanque. Letní koupaliště je vzdáleno 800m od hotelu v Petrovicích u Sušice. Nově je v nedaleké Sušici otevřen aquapark, který nabízí mimo jiné i tobogán s LED efekty, 25m bazén či fitness. Více informací naleznete zde: www.sportoviste-susice.cz