Ubytování v hotelu
hotelový pokoj

Ubytovací kapacita hotelu Jiřičná je 50 osob na dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích s možností přistýlky ve dvou patrech. Pokoje jsou děleny do tří kategorii na podkrovní standartní pokoje, pokoje s terasou a s lednicí, mikrovln. troubou a vlastní terasou, lux. apartmán s ložnicí, obývákem a balkonem. K dispozici je také dřevěný domeček pro 4 os., plně vybavený byt 2 + kk. s krbem vzdálený jen pár kroku od hotelu.

Všechny pokoje mají sociální zařízení ( umyvadlo, záchod, sprcha ), LCD TV. Na všech pokojích je wi-fi připojení, ručníky a osušky, polštáře, přikrývky jsou antialergické a na všech pokojích je zakázáno kouřit pod pokutou 2.000,- kč ( částka nutná k odstranění zápachu od kouře ).

Popis hotelových pokojů

  • Standartní pokoje ( jedna místnost v patře - podkroví) : 7 dvoulůžkových a 1 třílůžkový standartní pokoj. Mají vlastní sociální zařízení, lednici, kávovar dolce gusto, ventilátor, fén, skříň, komodu, rozkládací sedačku a LCD TV. Na 5 dvoulůžkových pokojích lze roztažením sedačky navýšit počet lůžek až na 4.
  • Pokoje s terasou ( jeden místnost v přízemí ) : 6 x pokoj (1x 2 lůžka, 4x 3 lůžka, 1x 4 lůžka), Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, lednicí, kávovar dolce gusto a mikrovlná trouba, LCD TV, rychlovarná konvice, skleničky na víno a nealko, šálky na kávu a čaj. Každý pokoj má svou vlastní terasu s posezením. Jeden je kompletně bezbariérový. Tyto pokoje jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Jdou přidat přistýlky a dětské postýlky.
  • Stylový apartmán ( dvě místnosti v patře ) : se stylovým nábytkem vybavený LCD TV, DVD, fénem, trezorem, lednicí, kávovarem dolce gusto, rohovou vanou, sprchovým koutem a balkónem s posezením. Do apartmánu jde přidat dětská postýlka.
  • Dřevěný domeček ( dvě místnosti ) : plně komfortně zařízený byt 2 + kk s rozkl. sedačkou v obývaku, kuchyňskou linkou s lednicí, mikrovlnkou, myčkou nádobí, kávovarem dolce gusto, LCD TV, DVD, fénem, trezorem, krbem, rohov. vanou, sprch koutem a balkonem s posezením. 

Příjezd na hotel od 14:00 do 18:00 hod., předání pokoje při odjezdu do 10:00. Časy příjezdu a odjezdu je možno měnit po předchozí domluvě.

V případě zájmu o rezervaci některého z uvedených pokojů nám prosím napište objednávku a my Vám termín potvrdíme a budeme chtít poslat zálohu. Po obdržení Vaší zálohy Vám ihned zablokujeme požadovaný pokoj. Při příjezdu se uradí celková délka pobytu v hotovosti, platby kartou nejsou bohužel možné. Podrobné informace najdete v ceníku.

Zaujala Vás naše nabídka?

call_me