Restaurace

Restaurace JiřičnáStylová restaurace nabízí příjemné posezení s domácí kuchyní a velkým výběrem nápojů. Restaurace je v červenci a srpnu otevřena denně od 13 - 21 hodiny, kuchyň od 18 - 20 hodin (prozatím). Mimo uvedené měsíce bude otevřeno pro veřejnost dle obsazenosti hostů hotelu, našim hotelovým hostům bude restaurace otevřena dle jejich přání po předchozí domluvě. Vaříme Vaše oblíbená jídla z České a mezinárodní kuchyně a snažíme se dodržovat klasické receptůry a technologické postupy vaření. Snídaně podáváme formou bohatého bufetu od 8 do 10 hod. Polopenze se u nás podává jako bufetová snídaně a dvouchodové večeře. Večere se podává do 21 hod. Restaurace je nekuřácká a má kapacitu 40 - 45 osob. K vybavení restaurace patří i televize s velkou uhlopříčkou ke sledování Vašich oblíbených pořadů. V restauraci máme pro Vás připraveno wi-fi připojení a dětskou židličku pro naše nejmenší hosty. Veškeré prostory restaurace jsou přizpůsobeny k pořádání rodinných akcí, promocí, školních srazů a hlavně svateb. Můžete zde stmelit Váš pracovní tým na různých firemních akcích nebo školení. 

Bar Bar hotelu Jiřiční

Bar nabízí velké množství alkoholických a nealkoholických nápojů, Plzenské pivo, Valtické víno.  V baru je také wi-fi připojení.

Letní terasa Letní terasa hotelu Jiřičná

Terasa má kapacitu 64 míst a podáváme zde jak nápoje, tak veškerá jídla. Můžeme Vám zde něco dobrého ugrilovat, opéct čuníka nebo uspořádat venkovní raut.

Hledáte příjemné prostředí pro uspořádání Vaší akce?

call_me